Image
Firma Kopi Serwis istnieje na rynku od 1999 roku. Po ponad 20 latach działalności możemy poszczycić się dzisiaj ogromnym doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą, szerokim zasięgiem działania oraz niespotykaną w tej branży kompleksową ofertą dla firm i przedsiębiorstw.Kopi Serwis to trzy główne działy odpowiedzialne za profesjonalną obsługę klientów w poszczególnych dziedzinach jak:
  • zaawansowany sprzęt biurowy wraz z kompleksową obsługą serwisowo-techniczną.
  • tonery oryginalne oraz zamienne

Obecnie zaopatrujemy ponad 2.000 klientów. Zaufały nam małe i średnie firmy, duże przedsiębiorstwa, międzynarodowe koncerny, urzędy, szkoły, uczelnie przychodnie i największe szpitale w regionie.
Od roku 2016 posiadamy ISO 9001:2015

 

Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników, szybkość działania, szeroki zakres oferowanych usług i dobre ceny. Posiadamy autoryzacje zarówno serwisowe jak i handlowe a nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach.

Profesjonalna obsługa klienta w całym procesie sprzedaży jak i po sprzedaży jest dla nas sprawą priorytetową. Warto podkreślić, że nasza oferta stale podlega zmianom i dostosowujemy ją do zmieniających się potrzeb klientów i warunków rynkowych.
Oprócz sprzedaży oferujemy również inne formy finansowania czy korzystania z urządzeń i nowych technologii jak leasing, dzierżawa czy wypożyczenie, a w kwestii serwisowania sprzętu szczególnej Państwa uwadze polecamy kontrakt serwisowy, który zastępując tradycyjną gwarancję daje spore oszczędności i komfort obsługi urządzeń.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół Kopi Serwis

Image
Bądź z Nami na co dzień
P.H.U. KOPI SERWIS Piotr Walas, ul. Piwowarska 34, 25-561 Kielce
tel. 41 362 27 25,  tel. kom. 601 84 00 77, e-mail: biuro@kopiserwis.pl
KOPISERWIS
facebook_page_plugin